به سایت مدیریت حوزه علمیه البرز خوش آمدید *** این سایت در حال بروزرسانی می باشد *** از شکیبایی شما متشکریم
دوشنبه ٣٠ ارديبهشت ١٣٩٨
صفحه اصلی > اخبار حوزه علمیه البرز و اخبار حوزه های علمیه  


 

*  پیام حوزه علمیه البرز در رثای مدافع حرم روحانی شهید علی تمام زاده  *

          سه شنبه ١٩ آبان ١٣٩٤

 

صلوات و سلام خدا و رسول خدا بر ارواح طیبه شهیدان خصوصا شهدای عزیز حوزه ها و روحانیت ؛ افتخار و آفرین بر شهدای حوزه و روحانیت که در هنگامه نبرد رشته تعلقات درس و بحث و مدرسه را بریدند

پیام حوزه علمیه البرز در رثای مدافع حرم روحانی شهید علی تمام زاده

 

بسم الله الرحمن الرحیم

ولا تحسبن الذین قتلوا فی سبیل الله امواتا بل احیاء عند ربهم یرزقون

شهدا در قهقهه مستانه شان و در شادی وصولشان "عند ربهم یرزقون" اند

شهید مدافع حرم حجت الاسلام علی تمام زاده روحانی حوزه علمیه البرز


صلوات و سلام خدا و رسول خدا بر ارواح طیبه شهیدان خصوصا شهدای عزیز حوزه ها و روحانیت ؛ افتخار و آفرین بر شهدای حوزه و روحانیت که در هنگامه نبرد رشته تعلقات درس و بحث و مدرسه را بریدند و عقال تمنیات دنیا را از پای حقیقت علم بر گرفتند و سبک بالان به میهمانی عرشیان رفتند و در مجمع ملکوتیان شعر حضور سروده اند.

سلام بر آنانکه تا کشف حقیقت تفقه به پیش تاختند و برای قوم و ملت خود منذران صادقی شدند که بند بند حدیث صداقتشان را قطرات خون و قطعات پاره پاره پیکرشان گواهی کرده است و حقا از روحانیت راستین اسلام و تشیع جز این انتظاری نمی رود که در دعوت بحق و راه خونین مبارزه مردم خود اولین قربانیها را بدهد. و مهر ختام دفترش شهادت باشد.

آنانکه حلقه ذکر عارفان و دعای سحر مناجاتیان حوزه ها و روحانیت را درک کرده اند در خلسه حضورشان آرزوئی جز شهادت ندیده اند و آنان از عطایای حضرت حق در میهمانی خلوص و تقرب جز عطیه شهادت نخواسته اند.

واینک مردی از قبیله نور ، سرشته از خاک تربت حسین علیه السلام ، " تمام  "خویش را در پاسداری از   " زاده " هایخاندان  " علی " علیه السلام بردست گرفته و شهد شیرین شهادت را تماما سرکشیده است . روحانی مجاهدی که بالاترین افتخار خود را پیروی از خط ولایت " علی" می دانست و با بذل "تمام"خویش در راه آرمان های انقلاب و شهدا ، به "زاده" هایدلبسته دنیا پیام حسینیِ فدا شدن در راه دین را گوشزد کرد و به "تمامِ زاده " های "علی " علیه السلامدرس اخلاص ، بصیرت ، پایمردی ، غیرت و فدا شدن در راه محبوب را با مرکب خون تدریس فرمود . 

اکنون ما حوزویان اعلام می داریم که : "تمامِ زاده "های حوزه ، فدائیان حریم حسین علیه السلام می باشند و منتظر امر "علی " زمان هستند و با اشاره ولی امر مسلمین جهان حاضرند "تمامِ زاده " های خود را  چون" علی "  به مسلخ عشق بسپارند .   

والسلام علی عبادالله الصالحین

مدیریت حوزه های علمیه استان البرز

18 آبان 1394

 

نظرات بینندگان
کاربر مهمان
1394/12/06 11:44
0
0
صلوات خدا بر شهیدان گرانقدر وامید است ما هم بتوانیم خود را اصلاح کنیم وبه ایشان ملحق شویم.یاعلی(ع)/یازهرا(س)
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج