بيانيه مدير حوزه هاي علميه در محكوميت كشتار مسلمانان هند
پنج شنبه ١٠ مهر ١٣٩٩
صفحه اصلی > اخبار حوزه علمیه البرز و اخبار حوزه های علمیه  


 

* فرمانده قرارگاه سازندگی خاتم الانبیا: کشور با کمبود تخت های بیمارستانی مواجه است  *

          چهارشنبه ٤ تير ١٣٩٩

 

فرمانده قرارگاه سازندگی خاتم الانبیا با اشاره به کمبود تخت های بیمارستانی، گفت: قرارگاه خاتم با اجرای برنامه های در دست اقدام در سه سال آینده این مشکل را حل می کند.

 

به گزارش خبرنگار مهر، سعید محمد پیش از ظهر چهارشنبه در حاشیه این بازدید در جمع خبرنگاران با بیان اینکه کمبود تخت‌های بیمارستانی یکی از معضلات کشور است، اظهار کرد: میزان تخت بیمارستانی در کشور نسبت به متوسط جهانی بسیار پایین‌تر بوده و این چالش در دوران بحران کرونا خود را بیش از گذشته نشان داده است.

فرمانده قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیاء یکی از معضلات گیلان را نبود تخت بیمارستانی کافی در مراکز درمانی عنوان کرد و افزود: با وجود همه کمبودها تلاش‌های دانشگاه علوم پزشکی گیلان و کادر سلامت استان در جهت کنترل ویروس کرونا ستودنی است.

محمد در ادامه از اتخاذ راهکارهای مناسب جهت رفع مشکل کمبود تخت بیمارستانی در مراکز درمانی خبر داد و گفت: مقرر شده برای حل این مشکل قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیاء (ص) در پروژه‌های بیمارستانی ورود کند و حجم زیادی از فعالیت‌ها را برعهده بگیرد، از این رو تکمیل بیمارستان‌های نیمه‌کاره را در دستور کار داریم.

فرمانده قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیاء در ادامه، اشاره‌ای به برنامه‌های این قرارگاه در جهت تکمیل پروژه‌های بیمارستانی در گیلان کرد و ادامه داد: چند طرح بیمارستانی توسعه‌ای را در بیمارستان‌های رازی و پورسینای رشت به صورت تهاتر با املاک سرمایه‌ای توسط قرارگاه انجام خواهد شد.

وی با بیان اینکه اقدامات مربوط به طرح‌های بیمارستانی و توسعه‌ای باید ابتدا طراحی شوند، گفت: با تدابیری که قرارگاه خاتم‌الانبیاء در اکثر استان‌های کشور در دست ساخت و طراحی دارد، ظرف دو تا سه سال آینده وضعیت بیمارستان‌های کشور از حیث تخت‌های بیمارستانی بهبود پیدا می‌کند.

نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج