پنج شنبه ٠٢ اسفند ١٣٩٧
معاونت تهذیب
معاونت تهذیب حوزه های علمیه مرکز مدیریت حوزه های علمیه
معاونت پژوهش
معاونت تبلیغ
خبرگزاری رسمی حوزه های علمیه ، حوزه نیوز ، مرکز مدیریت حوزه های علمیه
معاونت امور طلاب
خبرگزاری رسمی حوزه های علمیه ، حوزه نیوز ، مرکز مدیریت حوزه های علمیه

گفتگو با نوه پسری آخوند ملامحمد کاظم خراسانی صاحب کفایه
من چه حسن ظنی به شاه دارم که این خانواده برادر من را کشته‌اند؛ آن هم برادری مثل حاج میرزا محمد آقازاده. ولکن تجربه سیاسی بعد از حوادث شهریور ۱۳۲۰ به من ثابت کرد که در ایران هر وقت حکومت مرکزی تضعیف می‌شود، توده‌ای ها پر و بال می‌گیرند
 
چهل حدیث از امام حسین علیه السلام

چهل حدیث از امام حسین علیه السلام
امام حسين (ع) فرمود: «اى مردم! خداوند بندگان را آفريد تا او را بشناسند، آن‏گاه كه او را شناختند، پرستش كنند و آن‏گاه كه او را پرستيدند، از پرستش غير او بى‏نياز شوند».
 
حجت الاسلام حسینی همدانی امام جمعه کرج

حجت الاسلام حسینی همدانی تیم مذاکره کننده همچنان مقتدر و با صلابت پیام ملت بزرگ ایران را به گوش جهانیان برساند
نماینده ولی فقیه در استان البرز و امام جمعه کرج گفت: ملت ایران در برابر زیاده‌خواهی‌های دشمنان تسلیم نخواهند شد.
 
حجت الاسلام احمدی

حجت الاسلام احمدی با محبت، چهره، رفتار و کردار علامه طباطبایی زندگی می کنم
عضو شورای عالی انقلاب فرهنگی با تاکید بر اینکه اصالت حوزوی را باید حفظ کنیم و نباید غرب زده باشیم، اظهار داشت: طلاب را باید به گونه ای تربیت کنیم که علاوه بر اصالت دادن به تفکر دینی خود، از نظر دیگران نیز آگاه کنیم.
 
آیت الله وحید خراسانی

سخنان آیت الله وحید در نشست دوره ای اساتید حوزه علمیه قم
اجلاسیه اساتید سطوح عالی و خارج حوزه علمیه قم با موضوع «استاد، حوزه و رسالت ها» در بیت آیت الله العظمی وحید خراسانی برگزار شد.
 
آیت الله جوادی آملی

آیت الله جوادی آملی کسی که وارد حوزه می شود باید دارای همت و اراده قوی باشد
حضرت آیت الله جوادی آملی گفتند: امام حسین(ع) همت بلند داشتند یعنی کاری انجام دادند که تا الان مانند آن را کسی انجام نداده بود و خدا هم همت های ضعیف را دوست ندارد.
 
آیت الله مکارم شیرازی

آیت الله مکارم شیرازی روحانیون باید والدین و فرزندان را به همدیگر نزدیک کنند
آیت الله مکارم شیرازی گفتند: تحقیر پدران و مادران با الفاظ بد و بی اعتنا کردن جوانان نسبت به آنان، از مباحثی است که متأسفانه امروزه در جامعه وجود دارد.
 
حجت الاسلام والمسلمین محمودرضا جمشیدی

حجت الاسلام جمشیدی انسان ها بدون خدا و دین مسیر انحراف را در پیش می گیرند
مدیر حوزه های علمیه خواهران گفت امروز به دنبال ارتقای ساختارهای شکل گرفته و ایجاد یک نهضت علمی بزرگ و فراگیر در حوزه خواهران هستیم.
 

چند حدیث برای خانم های متأهل
پیامبر عزیز خدا صلی الله علیه و آله می‌فرمایند: هر زنی که در حج و جهاد و دانش اندوزی به شوهرش کمک کند، خداوند آن پاداشی را که به زن حضرت ایوب علیه‌السلام داده است، به او می‌دهد.
 
حجت الاسلام حسینی همدانی امام جمعه کرج

حجت الاسلام حسینی همدانی ماه‌های رجب، شعبان و رمضان فصل رویش انسانها هستند
نماینده ولی‌فقیه در استان البرز با بیان اینکه زبان جذاب شعر می‌تواند در تبلیغ دین اسلام موثر باشد، گفت: با زبان شعر می‌توان حرف خدا را به دل مردم رساند.
 

سیزده مانع افزایش رزق و روزی
بسیار اتفاق افتاده که در پاره ای از دوران زندگی، شاهد بی برکتی در رزق و روزی هستیم؛ شناخت مواردی که باعث بی برکتی در رزق و روزی می گردد باعث خواهد شد از چنین خصلت هایی فاصله بگیریم.
 

میرزای شیرزای اولین فقیهی نیست که حکم حکومتی صادر کرده است
استاد حوزه و دانشگاه مشهد گفت: میرزای شیرزای هم اولین فقیهی نیست که حکم حکومتی صادر کرده است، و در تاریخ معاصر یعنی در 200 سال اخیر چندین بار، حکم حکومتی از فقها صادر شده است.
 
آیت الله سبحانی

پاسخ های آيت الله سبحانى به سئوالات یک استاد دانشگاه
پديده اينترنت، رسانه بسيار نافع و سودمندى است كه افكار انسان ها را به سرعت در تمام جهان منعكس مى سازد جنبه محتوايى این پديده اگر سالم و سازنده باشد به تحكيم مبانى رفتارى و عقايدى می پردازد.
 

مقام معظم رهبری آن کسی که آشکارا از تروریسم حمایت می کند، امریکا است
هبر معظم انقلاب در دیدار مسؤولان نظام، سفرای کشورهای اسلامی و اقشار مختلف مردمی محور اصلی سیاستهای خباثت آلود استکبار در منطقه را، در شرایط کنونی، ایجاد جنگ های نیابتی خواندند و تأکید کردند: آنها به دنبال منافع خود و پر کردن جیب کمپانی های اسلحه سازی هستند، بنابراین کشورهای منطقه باید هوشیار باشند تا اسیر این سیاست ها نشوند.
 

سید حسن نصرالله عربستان سعودی و آمریکا به تمام امور ممنوعه دست زدند
دبیر کل حزب الله لبنان با اشاره به شایعات برخی رسانه‌ها درباره وضعیت سلامتی خویش گفت: هیچ گونه مشکل جسمانی ندارم و هیچ گونه دارویی مصرف نمی‌کنم.
 

بررسی آسیب های فضای مجازی و بازی های رایانه ای
استاد حوزه و دانشگاه و عضو انجمن تعلیم و تربیت اسلامی حوزه علمیه قم به تشریح مهم ترین آسیب های جسمی و روانی استفاده بیش از حد کودکان و نوجوانان از فضای مجازی و بازی های رایانه ای و تبلت پرداخت.
 
آیت الله هاشمی شاهرودی

آیت الله هاشمی شاهرودی کار ما اقامه اسلام و آرمان های والای دینی و انقلابی است
نایب رییس مجلس خبرگان رهبری با تاکید بر این که آمریکا بیش از ایران به مذاکره احتیاج دارد، خواستار برخورد عزت مندانه مسؤولانه در برابر یاوه گویی های آمریکا شد و تاکید کرد که با یک اشاره رهبری همه گزینه های آمریکا از بین می رود
 
حجت الاسلام والمسلمین رضا رمضانی

حجت الاسلام رمضانی اسلام بیشترین دفاع را از حفظ جان انسانها نمود
امام جمعه هامبورگ و رئیس اتحادیه اروپایی علما و تئولوگ های شیعه در نماز جمعه این هفته مسجد امام علی علیه السلام به اقدامات ضد بشری آل سعود در یمن و در درون جامعه عربستان واکنش نشان داد.
 

<< صفحه قبلی3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 صفحه بعدی >>

آمار بازدید
 بازدید این صفحه : 2687199 | کل بازدید : 7114273 
اخبار