دوشنبه ٢٥ شهريور ١٣٩٨
معاونت تهذیب
معاونت تهذیب حوزه های علمیه مرکز مدیریت حوزه های علمیه
معاونت پژوهش
معاونت تبلیغ
خبرگزاری رسمی حوزه های علمیه ، حوزه نیوز ، مرکز مدیریت حوزه های علمیه
معاونت امور طلاب
خبرگزاری رسمی حوزه های علمیه ، حوزه نیوز ، مرکز مدیریت حوزه های علمیه
معاون آموزش و امور واحدهای آموزشی حوزه علمیه البرز
حجت الاسلام و المسلمین صادق خوئینی

متولد 1353؛ از 17 سالگی و پس از دوره تحصیلات متوسطه وارد حوزه علمیه شده و در مدرسه المهدی (امام صادق علیه السلام) شهر کرج به تحصیل مقدمات پرداخت. دروس سطح را نزد اساتیدی همچون حضرات آیات خسروشاهی، فقیه، استادی و معلّمی فراگرفت. در سال 1380 و پس از تکمیل مراحل سطح از محضر اساتید بنام حوزه علمیه آیت الله شبیری زنجانی (سه سال)، آیت الله بهجت (حدود یک سال)،  آیت الله صادق لاریجانی (دو سال و نیم) و آیت الله هادوی (شش ماه) فقه و اصول فراگرفت. وی همچنین دارای مدرک کارشناسی در رشته کلام می باشد. از جمله مسئولیت های ایشان می توان به مدیریت مدرسه علمیه سفیران امام جواد علیه السلام محمد شهر کرج (شش سال) و معاونت آموزش و امور واحدهای آموزشی حوزه علمیه استان البرز از خرداد94 اشاره نمود. 

ایمیل :


 

کارشناس آموزش و امور واحدهای آموزشی حوزه علمیه البرز
حجت الاسلام و المسلمین سعید رومی آذربایجانی

متولد 1359 در تهران؛ از 19 سالگی و پس از دوره تحصیلات متوسطه وارد حوزه علمیه شده و در مدرسه باقرالعلوم علیه السلام محلاتی شهر تهران، امام جعفر صادق علیه السلام هشتگرد، سپس قم و در نهایت امام صادق علیه السلام کرج به تحصیل مقدمات پرداخت. در حال حاضر دانش پژوه مرکز تخصصی شیعه شناسی کرج زیر نظر آیت الله مکارم شیرازی در سطح سه می باشد. آغاز همکاری ایشان از سال 1391.

ایمیل: saeed.roomi@yahoo.com

 


 

 
معاون آموزش مدرسه علمیه محمد رسول الله صلی الله علیه و آله
حجت الاسلام و المسلمین علیرضا ابراهیمیان

متولد 1362 در بیجار؛ از 15 سالگی وارد حوزه علمیه شده و در مدرسه امام صادق علیه السلام شهر هشتگرد به تحصیل مقدمات پرداخت. در سال 1385 و پس از تکمیل مقدمات با تشرّق به حوزه علمیه قم دروس سطح عالی را در محضر اساتیدی همچون حجج اسلام صافی و حیدری فراگرفت. از جمله مسئولیت های ایشان می توان به مسئول تربیت و آموزش سپاه (... سال)، مسئول ستاد اقامه نماز شهرستان ...، مسئول تبلیغ مدرسع علمیه امام جواد علیه السلام محمد شهر و معاونت آموزش مدرسه محمد رسول الله صلی الله علیه و آله (در سال 92 زمان تأسیس) اشاره نمود.

 


 

معاون آموزش مدرسه علمیه امام جواد علیه السلام - سفیران
حجت الاسلام و المسلمین سید محمد حسینی

متولد 1361 در بابل؛ از 25 سالگی و پس از دوره تحصیلات متوسطه وارد حوزه علمیه شده و در مدرسه اباصالح المهدی عجل الله تعالی فرجه سفیران شهر ساری و سپس شهر مقدس قم به تحصیل سطح دو در دوره کوتاه مدت سفیران پرداخت. در سال 1390 از محضر اساتید محترم حجج اسلام نبوی و نظری دروس سطح سه دوره سفیران را فرا گرفت. از جمله مسئولیت های ایشان می توان به همکاری با بخش تحقیق و پژوهش معاونت تبلیغ حوزه های علمیه (دو سال)، معاونت تبلیغ مدرسه علمیه امام جواد علیه السلام محمد شهر(یک سال) و معاونت آموزش مدرسه علمیه امام جواد علیه السلام محمد شهر (از سال 91 تاکنون) اشاره نمود.

ایمیل : safiran283@chmail.ir 


 

سرپرست آموزش مدرسه علمیه اباصالح المهدی عجل الله تعالی فرجه
حجت الاسلام و المسلمین محمد حسن غفوری

متولد 1359 در میبد؛ از 18 سالگی و پس از دوره تحصیلات متوسطه وارد حوزه علمیه شده و در مدرسه آیت الله یثربی شهر کاشان، سپس الهادی علیه السلام شهر قم و در نهایت گلپایگانی به تحصیل مقدمات پرداخت. در سال 1383 و پس از تکمیل مقدمات از محضر اساتید محترم حجج اسلام صافی، زارعی و حیدری دروس سطح عالی را فراگرفت. ایشان همچنین در ... با مدرک کارشناسی حقوق و قضا از ... فارغ التحصیل شد.

ایمیل : shahadat-arezoome@yahoo.com

 


 

سرپرست آموزش مدرسه علمیه امام صادق علیه السلام کرج
حجت الاسلام و المسلمین محمود علی شوندی

متولد 1346 در کرج؛ از 14 سالگی و پس از دوره تحصیلات راهنمایی وارد حوزه علمیه شده و در مدرسه المهدی عجل الله تعالی فرجه (امام صادق علیه السلام) شهر کرج به تحصیل مقدمات پرداخت. در سال 1366 و پس از تکمیل مقدمات از محضر اساتید محترم حجج اسلام مرحوم متانت، مرحوم فرهودی، دشیری، کریمی فقه و اصول را در سطح عالی فراگرفت. از جمله مسئولیت های ایشان می توان به مدیریت مسئول موسسه فرهنگی هنری باقرالعلوم علیه السلام(...) و سرپرست آموزش مدرسه علمیه امام صادق علیه السلام کرج(از سال 90) اشاره نمود.

 


 

 
سرپرست آموزش مدرسه علمیه امام جعفر صادق علیه السلام هشتگرد
حجت الاسلام و المسلمین محسن فلاحت کار

متولد 1359 در هشتگرد؛ از 17 سالگی و پس از دوره تحصیلات متوسطه وارد حوزه علمیه شده و در مدرسه امام جعفر صادق علیه السلام شهر هشتگرد و سپس قائم عجل الله تعالی فرجه چیذر تهران به تحصیل مقدمات پرداخت. در سال 1384 و پس از تکمیل مراحل مقدمات از محضر اساتید محترم آیت الله استادی، آیت الله عندلیب و آیت الله جوادی آملی فقه و اصول و تفسیر را در سطح عالی فراگرفت. از جمله مسئولیت های ایشان می توان به مسئول فرهنگی ستاد اقامه نماز جمعه نظرآباد، مسئول هیأت محبین الائمه علیه السلام شهرک خورٰ و رئیس پایگاه بسیج طلاب شهید شهری و مدیر امام زاده سلیمان شهرک خور و معاون اجرایی و پِزوهش مدرسه امام جعفر صادق علیه السلام هشتگرد و معاونت آموزش مدرسه علمیه امام جعفر صادق علیه السلام (از سال 91 تاکنون) اشاره نمود.

ایمیل : masum51214@gmail.com - masum51214@yahoo.com


 

معاون آموزش مدرسه علمیه امیرالمومنین علیه السلام 
حجت الاسلام و المسلمین علی غفوری

متولد 1357 در مشهد مقدس؛ از 20 سالگی و پس از دوره تحصیلات متوسطه وارد حوزه علمیه شده و در مدارس فاز چهار شیخ صدوق ره، سپس معصومیه سلام الله علیها و در نهایت گلپایگانی شهر مقدس قم به تحصیل مقدمات پرداخت. در سال 1383 و پس از تکمیل مقدمات دروس سطح عالی را در محضر اساتیدی همچون حجج اسلام صافی، واعظ و وافی فراگرفت.

ایمیل : 

 


 

معاون آموزش مدرسه علمیه رضویه علیه السلام
حجت الاسلام و المسلمین علی یزدی

متولد 1356 در تهران؛ از 19 سالگی و پس از دوره تحصیلات متوسطه وارد حوزه علمیه شده و در مدارس القائم عجل الله تعالی فرجه محلّات، و امام صادق علیه السلام  شهر کرج به تحصیل مقدمات پرداخت. در سال 1376 و پس از تکمیل مقدمات دروس سطح عالی را در محضر اساتیدی همچون حجج اسلام مرحوم متانت، مرحوم فرهودی، سید محمود مدرسی، سید کاظم مدرسی، عاملی، شاه بیگ، رزاقی و قائمی فراگرفت. از جمله مسئولیت های ایشان می توان به معاونت آموزش مدرسه امام صادق علیه السلام (شش سال) و معاونت آموزش مدرسه علمیه رضویه علیه السلام کرج(در سال 92) اشاره نمود.

ایمیل : aliyazdi86@gmail.com - elya1386@yahoo.com


 

سرپرست آموزش مدرسه علمیه حجت ابن الحسن عجل الله تعالی فرجه 
حجت الاسلام و المسلمین محمد صادق رمضانپور

متولد 1364 در رودسر؛ از 18 سالگی و پس از دوره تحصیلات متوسطه وارد حوزه علمیه شده و در مدرسه جامعه امیرالمومنین علیه السلام تهران، امام صادق علیه السلام شهریار به تحصیل مقدمات پرداخت. در سال 1388 و پس از تکمیل مراحل مقدمات جهت ادامه تحصیل در سطح عالی به حوزه قم مشرف شد و از محضر اساتیدی همچون حجج اسلام حسینی، صرفی، نائینی استفاده نمود. آغاز همکاری ایشان از 1391 همزمان با تأسیس مدرسه.

ایمیل:hojjathowzeh@gmail.com 

 


 
  معاون آموزش مدرسه علمیه مهدی موعود عجل الله تعالی فرجه سفیران 
حجت الاسلام و المسلمین باباجان نژاد

متولد 1360 در بابل؛ از 15 سالگی و پس از دوره تحصیلات راهنمایی وارد حوزه علمیه شده و در مدرسه خاتم الأنبیاء شهر بابل به تحصیل مقدمات و سپس در مدرسه امام محمد باقر علیه السلام شهر قم به تحصیل سطح عالی در محضر اساتیدی همچون حجج اسلام موسوی خویی، مدنی، مفتش و قائمی پرداخت. در سال 1384 و پس از تکمیل مراحل سطح از محضر اساتید به نام حوزه علمیه آیت الله هاشمی شاهرودی (1 سال)، آیت الله گنجی (چهار سال)،  آیت الله کریمی (پنج سال) و آیت الله جوادی آملی (به صورت پراکنده)فقه، اصول و تفسیر را فراگرفت. . از جمله مسئولیت های ایشان می توان به مسئولیت دارالقرآن کانون فرهنگی نخبگان شهر قم (یک سال و نیم) اشاره نمود .

ایمیل : sanmahdisan@gmail.com

آمار بازدید
 بازدید این صفحه : 19492 | کل بازدید : 7607933 
اخبار