9 بهمن 1393

دیپلماسی به رنگ …(سیاسی )

.

21:19

(0)


11 مرداد 1393

جامی که بر سر مسلمین شکسته شد(سیاسی )

مسلمانان کیاست خود را به کار بندند

سالهای سال است جریانهای ضد اسلامی و مسلمین در پی متزلزل کردن کشورهای اسلامی و متفرق کردن مسلمین هستند و هر گاه شیطنتشان به اوج می رسد و نقشه هایشان آماده می گردد در پوشش های المپیک ، جام ملتها ، جام جهانی و … که اذهان اغلب مردم به آن سرگرم می شوند نیتهای پلیدشان را به اجراء در می آورند و چه خوب است مسلمانان کیاست خود را به کار بندند و کاسه های زیر نیم کاسه ها را ببینند و هر گاه واقعه ایی جهانی می خواهد به وقوع بپیوندد مراقبت بیشتری کنند تا آسیبهای از پیش تعیین شده توسط صهیونیسم جهانی بر سر مسلمین و کشورهایشان آوار نشود .

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

سرزمینهای اسلامی به خون مظلومان رنگین نگردد در کدامین المپیک ، جام جهانی و حوادث دیگر مسلمین یا سرزمین هایشان در امان بوده است بلاهائی که تحت موجهای مختلفی ایجاد شده و مظلومان را به خاک و خون کشیده کم نبوده است و این مشی و روش پایانی ندارد و ادامه خواهد داشت مگر اتحاد واقعی سرزمین های اسلامی در سایه بیداریها، با حمایت علماء و اندیشمندان تحقق یابد و مثل فلسطین و عراق و سوریه و… از تجاوزهای صهیونیست مآبانه نجات پیدا کنند.

 

 

 

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

آیا تا به حال به شباهت بنیامین نتانیاهو با آدولف هیتلر دقت کرده اید؟؟!!

آرزوی نابودی صهیونیسم و استکبار جهانی و غیرتمند شدن برخی از سران کشورهای اسلامی در مقابله با جنایات اسرائیل و آمریکا و انگلیس که پایه گذاران همه بدبختیها و جنگ و خونریزیها در جهان هستند، در دل تک تک مسلمانان حک شده است.

و متحیریم از آنکه می شنویم سران بعضی از کشورهای غیر مسلمان اعلام بیزاری از اسرائیل می کنند و طرح قطع رابطه را مطرح می کنند اما از سران برخی کشورهای اسلامی غیر ازدنبال روی و هم پالگی با سران جنایتکار چیزی مشاهده نمی شود ، پس ننگ و مرگ بر خود فروختگان خیانتکاری  که به جای دفاع از مسلمین زمینه ساز قدرتمند شدن جنایتکاران شده اند و  …

8:0

(0)


30 تير 1393

دجال واره(فرهنگی )

 

دجال آنقدر مردم را به خودش جلب می کند که یادشان می رود منتظر چه و که بوده اند!خر دجال

در دوران کودکی وقتی به نیمه شعبان نزدیک می شدیم آنچه بیشتر از همه ذهن ما را به خود مشغول می کرد گفتار و نقل پیران محل از دجال و خر دجال بود که آخرالزمان ظاهر می شود و آنقدر مردم را به خودش جلب می کند که یادشان می رود منتظر چه و که بوده اند و بی اختیار به دنبال او راه می افتند و همرنگی و تبعیت هر روز پررنگتر می شود…

 

 

گاهی در همان عالم کودکی با خود می گفتم مگر دجال و خرش چه می کنند که ما کور و کر می شویم و عقل ما از کار می افتد . من که حواسم را جمع می کنم تا زرق و برق آنها در من اثر نگذارد و غافل از امام زمان نشوم

 

 

 

 

 

دجال یک چشم آخرالزماندجال به شکل مردی است یک چشم و ترسناک

کمی که بزرگتر شدم شنیدم که دجال به شکل مردی است یک چشم و ترسناک که بدیها را خوب جلوه می نماید و مردم یا از ترس به دنبال او راه می افتند و یا فریب مکر او را می خورند و اسیرش می شوند.

 

 

پیامبران گذشته نیز پیروان خود را از او بر حذر داشته اند

گوساله سامری ماهواره

امروز فهمیدم دجال مربوط به اسلام و مسلمانان نبوده و نیست بلکه پیامبران گذشته نیز پیروان خود را از خطر تهدید، مکر و حیله او بر حذر داشته اند وآخرین پیامبر نیز امت را از حضور و خطرات دجال ترسانده است.

آیا دجال برای هر امت و ملت و نسلی متفاوت است، شخص است یا روش است؛ فکر، فرهنگ و باور است یا ابزار، برای جامعه و انسان فرقی نمی کند . دجال به دنبال یک هدف است آن هم دور کردن انسان از انسانیتش، همان چیزی که او را مسجود ملائکه گرداند.

و حال که افکار، ابزار، اشخاص در جهان دست به دست هم داده اند و به نوعی با فریاد فرعونی أنا ربکم الاعلی مردم را از مسیر الهی غافل و منحرف می کنند و برده خود می سازند باید آنان را دجال نامید و ابزار و تکنولوژی های آنان را دجال واره خواند.

دجال که نماد و تمثلی از شیطان است ماهواره به پشت بام های مردم فرستاده ...

خداوند انسان را خلق نمود و به وسیله پیامبران در طول خلقت بشر بهتر زیستن و به مراتب عالیه رسیدن و از ملائکه برتر شدن را آموخت اما دجال که نماد و تمثلی از شیطان است در هر زمان با ابزاری و هم اکنون با ابزارهائی چون آنتن های جهان گیر به نام دیش که غیرواقع را لباس واقع می پوشانند، دجال واره را با عنوان ماهواره به پشت بام های مردم فرستاده تا افکار و ایده های شیطانی و حیوانی خود را با نام فرهنگ و تمدن و پیشرفت و … به خورد مردم بدهد که البته مع الاسف داده است. و هر وقت بخواهد شکل و ظاهرش را در پوشش ، رفتار و ادبیات برخی از انسانها به نمایش می گذارد وی خود را به قدری طبیعی جلوه می دهد که گویا بشری جدید خلق شده است.

 

مردم با پول و تلاش خود همه ابزارهای دجال را تهیه می کنندبشقاب ماهواره

مفاسد ماهواره دیش

 

تأسف بارتر آن که مردم با پول و تلاش خود همه ابزارهای دجال های عصر کنونی را تهیه می کنند و آنچه از آنها می بینند و می شنوند را واقعیت می پندارند و به هادیان و بیدارگران واقعی توجهی نمی کنند بلکه با ژست روشن فکری و اندیشه ورزی به مخالفت با آنان می پردازند

 

-       چه بسیارند خانواده هایی که بنیان خود را با این دجال واره ها فرو ریخته اندماهواره عامل فساد و طلاق

 

ماهواره عامل فساد و بی دینی-       چه بسیارند افرادی که لذت عبادت و با خدا بودن را از دست داده اند.

-       کم نیستند آدم هائی که افتخارشان مردم آزاری و آسیب زدن به اجتماع شده است.

 

 

 

 

 

 

-       ضد ارزش ها، سنت ها و فرهنگ های ویرانگر رواج یافته و حامیان زیادی هم به خود جلب کرده است.

ماهواره سریال خارجی نتانیاهو

سریال ماهواره 24سریال های خارجی ماهواره breaking-badسریالهای خارجی  ماهواره friends

سریالهای خارجی ماهواره Fringeسریالهای خارجی ماهواره game-of-thronesسریالهای خارجی ماهواره heroes

سریالهای خارجی ماهواره prison-breakسریالهای خارجی ماهواره lostسریالهای خارجی ماهواره Six_Feet_Under

سریالهای خارجی ماهواره Sopranosسریالهای خارجی ماهواره Wireسریالهای خارجی ماهواره supernatural

-       و …

ماهواره دجال خبرگزاریهای خارجیچه خوب است مؤمنان توطئه دجالها را برملا سازند ...

-       چه خوب است مومنان و علاقمندان به حقوق بشر و کرامت انسانی، این ابزارها، نقشه ها و دسیسه های دجالها را معرفی و سپس خنثی کنند، توطئه های آنها را برملا سازند و راستی ها و درستی ها را به تصویر بکشند و حقیقت جویان عالم را از سرچشمه های حقیقت الهی سیراب سازند

 

 

 

 

 

 

چه خوب است «دجال واره ها» به «ماهواره» تبدیل شوند ...

و در نهایت دجال واره ها به ماهواره تبدیل شوند و همانطور که ماه از خورشید نور می گیرد و ظلمت و تاریکی شب را می کاهد ماهواره نیز از علماء و دانشمندان مومن و خداترس استفاده کند و تاریکی های جهل علمی، اعتقادی، فرهنگی و … را به نور و روشنایی تبدیل نماید.

رهبر انقلاب آیت الله خامنه ای ماهواره روحانیت فساد

مقام معظم رهبری:

امروز سلطه‌گران در همه جای دنیا - هر جایی به تناسب - در فکر سلطه فرهنگیند؛ یک نمونه‌اش هم همین ماهواره است. این منطق درست نیست که ما بگوییم چون تا پنج سال دیگر فنآوری ماهواره پیشرفت خواهد کرد و بدون بشقاب هم مردم ممکن است تصاویر ماهواره را بگیرند، پس از حالا جلویش را باز کنیم! مثل این است که دشمن تا مرزهای ما پیش آمده، آن وقت بگوییم، ما که نمیتوانیم بیشتر از دو ساعت مقاومت کنیم، پس برویم! البته دشمن فنآوری را پیشرفته میکند. در مقابل، شما باید فکر کنید که با تطوّر و پیشرفت فنآوری ماهواره، چه کارهایی را میتوانید انجام دهید تا از نفوذ ماهواره جلوگیری کنید.

قانون ممنوعیت ماهواره - که مجلس شورای اسلامی، چند سال قبل از این، آن را تصویب کرد - یک قانون کاملاً درست و بجا بود. شما باید به موازات این کار، وسائل مصون‌سازی را فراهم کنید. جوانان را مصون کنید، ذهنها را مصون کنید، دلها را مصون کنید که اگر علیرغم شما، روزی دشمن توانست نفوذ کند، شما قبلاً مصونیت ایجاد کرده باشید. 

امروز وظایف حوزه‏ هاى علمیه با گذشته تفاوت‏ هاى زیادى کرده است. حوزه‏ علمیه فقط براى اقامه‏ جماعت نیست. منبر رفتن به صورت سنتى هم اگر محتواى عالى و پُر مغزى نداشته باشد، کافى نیست. امروز شما ببینید وسایل تبلیغ در دنیا چقدر متنوع شده. این طرفِ دنیا یک نفر جوان پاى یک دستگاه کوچک می ‏نشیند و افکار، تصورات، تخیلات، پیشنهادهاى فکرى و پیشنهادهاى عملى را از سوى هر کسى -بلکه هر ناکسى- از آن طرفِ دنیا دریافت مى ‏کند. امروز اینترنت و ماهواره و وسایل ارتباطىِ بسیار متنوع وجود دارد و حرف، آسان به همه جاى دنیا مى ‏رسد. میدان افکار مردم و مؤمنین، عرصه‏ کارزار تفکرات گوناگون است. امروز ما در یک میدان جنگ و کارزار حقیقىِ فکرى قرار داریم. این کارزار فکرى به‏ هیچ‌‏وجه به زیان ما نیست، به سود ماست. اگر وارد این میدان بشویم و آنچه را که نیاز ماست -از مهمات تفکر اسلامى و انبارهاى معارف الهى و اسلامى- بیرون بکشیم و صرف کنیم، قطعاً بُرد با ماست، لیکن مسئله این است که ما باید این کار را بکنیم. 

آخرین نظرات و فتاوای مقام معظم رهبری در خصوص آنتن های دجال واره! (ماهواره) 

8:0

(0)


24 تير 1393

دشمن به دنبال اندلس دیگر است !!!(سیاسی )

تاریخ اندلس هرگز از حافظه تاریخی مسلمانان فراموش نخواهد شد.اندلس

واقعه تلخ تاریخ اندلس پس از قرنها همچنان مایه افسوس بزرگان علم و ادب و سیاستمداران و دلسوختگان عرصه فرهنگ است. تاریخی که حاکی از پیشرفت و تعالی یک ملت در مقطعی و سقوط و انحطاط در برهه ای دیگر است. هرگز از حافظه تاریخی مسلمانان فراموش نخواهد شد که شماری از مسلمانان که طی چند قرن، تمدنی شورانگیز و مثال زدنی به وجود آورده بودند به یکباره راه سقوط پیمودند و همه دستاوردهای دینی و فرهنگی خویش را به ورطه نابودی سپردند.

چگونه کشوری که به قول «لاین پل» ، مستشرق انگلیسی، نور تمدن آن، اروپا را نورانی ساخته بود، علوم و ادب و صنعت فقط در این سرزمین اروپایی رونق داشت و علوم ریاضی، فلکی، گیاهشناسی، تاریخ، فلسفه و …. به کمال خود رسید؛ پس از هشت قرن به نابودی گرائید و نسل آنان منقرض گردید.

اندلس

اندلسنقش عالمان دینی و فرهیختگان اندلس در انحطاط آن کشور

در این جا این سوال مطرح است که به راستی عالمان دینی و فرهیختگان جامعه اندلس در این حادثه چه نقشی داشتند؟ آیا آنان وظیفه روشنگری و هدایت مردم را از یاد برده بودند؟ آیا بر فعالیتهای خود در جهت بیدار کردن مردم غافل، نیفزودند؟ آیا عواقب شوم این رفتارهای زشت را به آنان گوشزد نکردند؟

 

مردم به پیروی از هواهای نفسانی، راه شقاوت و بدبختی را پیموده اند!

آن چه از سابقه دانشمندان و علمای اسلام بر می آید به روشنی موید این ادعاست که در میان علما همواره  کسانی بوده اند که بیش از حد توان خود در جهت هدایت مردم کوشیده اند و آنان را نسبت به کید دشمن آگاهی داده اند. اما مردم به پیروی از هواهای نفسانی و روحیه دنیاطلبی به نصایح دلسوزانه آنان وقعی ننهاده  و سرانجام راه شقاوت و بدبختی را پیموده اند. به همین دلیل طولی نکشید که ارزشهای انسانی و اسلامی جای خود را به ضد ارزشها داد، بی بند و باری به طور گسترده رواج یافت، اخلاق اسلامی و رعایت عفت و پوشش از جامعه اندلس رخت بر بست و شرابخواری و استفاده از نمادهای انحرافی و شیطانی گسترش پیدا کرد.

چه مادرانی که شکمهایشان دریده شد ...اندلس

البته این پایان کار نبود و از یاد مسلمانان نرفته که چه تعداد از مردم مسلمان به فجیع ترین وضع کشته شدند، چه مادرانی که شکمهایشان دریده شد و کودکانشان به قتل رسیدند!چه انسانهای بی گناهی که تنها به جرم مسلمان بودن در کوره های آدم سوزی سوختند چه بسیار از زنان مسلمان که مورد هتک حرمت قرار گرفتند و چه غم سنگینی بر چهره اسلام نشست.

در آن سو جنایت کاران، سرمست از پیروزی، همه پیشرفت های علمی، فرهنگی و… که مسلمانان به برکت اسلام به دست آورده بودند را به نفع و نام خود مصادره کردند.

 

پارتی های شبانه تهران گزارشگر روس نیکولیا فساد

سیگار کشیدن دختران

قلیان کشیدن دخترانب و زنان

ایران به وضعیت نابسامان و نابهنجار جامعه اندلس مبتلا گردیده ...

 

امروزه نیز متاسفانه کشور جمهوری اسلامی همچون سایر کشورهای اسلامی به این وضعیت نابسامان و نابهنجار مبتلا گردیده و انسان در گوشه و کنار، شاهد شکسته شدن برخی از حرمتها و تصویر گری ضد ارزشهاست، گاه مجالسی با عنوان جشن مذهبی تشکیل می شود که با رویکرد جامعه اسلامی و دینی سازگار نیست… از طرفی تنها صدای آه و افسوس شماری از دردمندان  و افراد بصیر جامعه است که به گوش می رسد ولی اقدام عملی برای جلوگیری از مجالس یادشده صورت نمی گیرد و به طور ریشه ای به خطر خزنده دشمن توجه  نمی شود و متاسفانه مسولان مربوطه غافلند از این که زمان زیادی است جنگ آغاز گشته ولی از اتاق فرماندهی جنگ، فرمانی از سر آگاهی و هوشیاری صادر نمی گردد و از تحلیل و اندیشه ای سترگ و راهبردی، خبری نیست.

8:0

(0)


21 تير 1393

پای درد دل مردم(اجتماعی )

چه می شد اگر مشکلات مردم رفع می گردید؟؟!!قوه قضاییه

چه می شد اگر آرامش به خانواده ها باز می گشت؟؟!!

چه می شد اگر قوه قضائیه در هر شهر و استانی دفتری داشت برای شنیدن قصه های مردم ستمدیده؟؟!!

چه می شد اگر بسیاری از مشکلات مردم رفع می گردید و آرامش به خانواده ها باز می گشت؟ چه می شد اگر قوه قضائیه در هر شهر یا استانی دفتری داشت تا مردم ستمدیده قصه هایی از آنچه بر سرشان آمده باز گویند؟ وچه خوب بود اگر بازرسانی را می گماردند تا میان مردم باشند و ناله غم انگیز و اندوهناک آنان را به مسئولان غیور می رساندند، یأس ها را به امید تبدیل می کردن دو لبخند شادی بر لبان آنها می نشاندند.                                      آرامش خانواده خانواده

مردم به خاطر طلبه بودن ما فکر می کنند همۀ امور به دست ماست!!!پاسخگویی طلبه ها

بارها شده در سفر و حضر با دردمندانی از این قبیل روبرو شده ایم، آنان به خاطر طلبه بودن ما فکر می کنند همه امور به دست ماست و رتق و فتق می شود اما دریغ! … به هر حال هر کسی به نوعی تظلّم می نماید و از چپاول ملک و اموال و ضایع شدن حقوق می نالد. گاه قضات را در احقاق حق خود، ناتوان و کم توجه می انگارد و یا بده بستانها را بلای جان این مراکز مقدس و مانع انجام وظایف حقیقی و حصول نتایج واقعی می شمارد.

 

 

قاضیمگر در انتخاب قضات و داوران، ملاک ها نادیده می گیرند؟؟فقر

نقل زبان به زبان این مسائل اگر پیش گیری و درمان نشود، آسیب زیادی به اجتماع وارد می کند که مهمترین آنها اولاً جسارت بی حد و حصر و گستاخانه خاطیان را در پی خواهد داشت. ثانیاً افرادی را که زمینه خطا و خلاف دارند تحریک می کند تا ترس خود را کنار بگذارند و از خطاهای کوچک به بزرگ و از خفا به ظاهر تغییر موضع دهند. نکته دیگر این که گفته می شود مگر در انتخاب قضات و داوران، ملاک ها را نادیده می گیرند که هر کسی با هر شخصیتی می تواند ورود نماید و صاحب کرسی شود.

زورگیریزورگیری

مگر به قضات حقوق مکفی داده نمی شود که طمع ورزی آنان این گونه با تحریک شیطان ظهور می کند؟؟!! 

مگر به قضات، حقوق مکفی داده نمی شود که طمع ورزی آنان این گونه با تحریک شیاطین ظهور می کند. به نظر می رسد روانشناسان و متخصصان باید این مسئله را ریشه یابی کنند که به راستی عامل این همه رفتارهای خلاف شرع و اخلاق چیست؟ آیا اگر حکمی جابجا می شود، یا حقی پایمال می گردد و یا عصبانیت و خشونت و کم توجهی و دهها اگر دیگر از این افراد سر می زند ناشی از مزاج آنان است؟! اگر چنین است و بسیاری از این افراد مع الاسف بیمارند! خود را درمان کنند و خلق را از این همه مظلومیت و گرفتاری برهانند.

8:0

شما موافق مطالب بیان شده هستید یا مخالف؟(1)


15 تير 1393

توجه به فرهنگ اسلامی(فرهنگی )

فرهنگفرهنگ زمانی به اوج می رسد که به گستره تمامی موضوعات نقش واقعی داشته باشد

توجه به فرهنگ در هر جامعه می تواند رشد و تعالی در تمامی زمینه ها را به دنبال داشته باشد. مشروط بر آنکه مقوله فرهنگ را به تنهایی در نظر نگرفته باشند؛ فرهنگ یک جامعه، زمانی به اوج عزّت خود می رسد که در همه ابعاد و ارکان جامعه به گستره تمامی موضوعات مورد بحث و نیاز اجتماع  نقش واقعی را داشته باشد و بتواند هم تأثیر در آنها بگذارد و هم بوسیله آنها تأثیر در زوایای  گوناگون جامعه داشته باشد. تا به امروز غالباً فرهنگ تعریف شده است و بعضاً مصادیق هم ذکر شده برای آن مشوقات و بازدارنده ها نیز دیده شده اما چون یک بُعدی بوده تأثیر چندانی نداشته و افراد جامعه هم گون و همفکر پیش نرفته اند فقط می توان اوایل انقلاب و بیشتر سالهای  جنگ تحمیلی را همراهی فرهنگ در اغلب زمینه ها و ارکان مشاهده کرد که نتیجه اش هم صبر، استقامت و حضور پرشور غالب مردم در حمایت از انقلاب و دستاوردها بوده است.

 

فرهنگ جهادیفرهنگ مدیریت جهادی

اگر فرهنگ مدیریت جهادی در مسئولان و نحوه استفاده از امکانات ، زمان و … نبود  امروز ما در امنیت نبودیم و این همه دستاورد  در زمینه های مختلف علمی، هسته ای ، پزشکی، نظامی و … نداشتیم همه مصمم بودند از کمترین وقت و سرمایه بیشترین نتیجه را بگیرند و با همین فکر از دنیا عبور کرده و عاقبت اندیش واقعی شده بودند و این عاقبت اندیشی را جز در خدمت خالصانه و صادقانه به خلق نمی دیدند. لذا همه مؤثران در جامعه در هر موقعیت و جایگاهی قرار می گرفتند، تمام ظواهر و اعمال و رفتارشان را متناسب با سنن الهی و نبوی می کردند تا الگو دهی کنند، به همین دلیل به سرعت نوع پوشش و ادبیات کلامی و آداب گفتاری و رفتاری، حمایتی و همکاری متفاوت شد و اغلب در صدد رفع مشکلات جامعه و همنوع بر می خاستند. اسامی تغییر می کرد و شکل اسلامی دینی به خود می گرفت.

فرهنگ در پرتوی ایثار و از خودگذشتگی

ایثار و از خودگذشتگی در راستای جهت دهی جامعه به صفا و صمیمیت روز به روز بیشتر می شد مادران، جوانان و نوجوانان عزیزتر از جانشان را به جبهه ها می فرستادند؛ طلا و جواهرات و قوت خود را نیز برای پشتیبانی آنها می فرستادند و گاهی با پخت نان، دوخت لباس و … و ارسال به جبهه ها روحیه ها را در عالیترین وضعیت حفظ می کردند. تلویزیون و رادیو و تمامی رسانه ها، ادارات، کاندیداها نوع تبلیغات و ادبیاتشان در جا افتادن چنین فرهنگ خداپسند کمک می کردند و زمینه سازی می نمودند جوانان با قناعت به کمترین ها و ازدواج آسان کشور را پر از سرمایه انسانی نمود که تا به امروز از همان سرمایه ها بهره برده ایم.

 

اما امروز:تبلیغات تلویزیون

-        رادیو، تلویزیون با ترویج و القاء مستقیم و غیرمستقیم مصرف گرائی و مدهای آن چنانی از پوشش گرفته تا خورد و خوراک مسکن ، لوازم خانه و … در قالب فیلم، سریال، آگهی و …فیلمهای مخرب تلویزیون

-       

 

 

 

شرکت واحد و تاکسی رانی و … با در اختیار گذاشتن بدنه اتوبوس ها ، شیشه تاکسی ها، کامیون ها، تابلوهای شهری جاده ای و … همه دست به دست هم داده اند تا آن چه را که بود و نبودش در شخصیت حقیقی انسان و زندگی او نقشی ندارد به عنوان مسائل ضروری و لازم زندگی اجتماعی و دنیائی قلمداد کنند و اذهان، به جای متمرکز شدن به نیازهای واقعی انسان در دنیا و آخرت به چیزهایی متمرکز شود که آنها را به پوچی و بیهودگی سوق می دهد و آینده را تیره و تار می نماید.

-        آنچه امروز جامعه و دلسوختگان آن را آزار می دهد عدم هماهنگی هاست و نپرداختن به نیازهای ضروری که فقدان آن جامعه را از هم می پاشد.

-        امروز بی حیائی، بی غیرتی، مدهای شیطان پسند، ادبیات غلط در گفتار و رفتار و نشست و برخاستها، نوع تبلیغات در سطح شهر و جاده در کلیه رسانه ها، نام گذاریهای نوزادان در ثبت احوال ها ، نوع تبلیغات کاندیداها در زمان های انتخابات، شکل و نوع حضور در محل کار و خدمت،  همه و همه کم و بیش اقشار مختلف جامعه را آزار داده و بستوه آورده است

؛بی غیرتیبی حیاییشیطان پرستی

-      اما چه باید کرد: فرهنگ سازی برای ازدواج آسان که محقق نمی شود مگر اینکه سبک رفتاری اهلبیت علیهم السلام، اولیاء و علما، بزرگان و دلباختگان به سنت پیامبر مدّ نظر همه تأثیرگذاران قرار بگیرد؛ رسانه اعم از تصویری، صوتی و نوشتاری در شکل های مختلف مروّج باشند و در ساخت و تهیه فیلم ها با سازمان حوزه در هر استان ارتباط برقرار نمایند…..

8:0

به نظر شما چه چیزهایی شاخص فرهنگی در جامعه ماست؟(0)


آمار بازدید
 بازدید این صفحه : 99097 | کل بازدید : 8122246